SEMBANG SAYANG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

semakin hari semakin sayang

HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

apa hobi korang?

Go down 
tengku_hakimi
sha
mr.unknown
7 posters
AuthorMessage
mr.unknown
sejiwa
sejiwa

apa hobi korang? Empty
PostSubject: apa hobi korang?   apa hobi korang? I_icon_minitimeSat Apr 05, 2008 4:59 pm

salam kepada semua...hehe...apa hobi korang? and kenapa ianya menjadi hobi anda...hehe
hobi aku main gitar..(tapi tak terer mana pun buat cun je) hehe..
Back to top Go down
sha
Moderator
Moderator
sha

apa hobi korang? Empty
PostSubject: Re: apa hobi korang?   apa hobi korang? I_icon_minitimeSat Apr 05, 2008 7:13 pm

hobi ekk....byk ni....klau kat umah..nak masak jer......try resepi sendiri....kalau tak de di rumah..he..he...mesti nak masuk utan,..daki gunung..rekreasi......kalau kuar town..tgk wayang ....sorang2.....huh! best nyer.....ntah per agi hah....
Back to top Go down
mr.unknown
sejiwa
sejiwa

apa hobi korang? Empty
PostSubject: Re: apa hobi korang?   apa hobi korang? I_icon_minitimeSun Apr 06, 2008 10:53 am

sha wrote:
hobi ekk....byk ni....klau kat umah..nak masak jer......try resepi sendiri....kalau tak de di rumah..he..he...mesti nak masuk utan,..daki gunung..rekreasi......kalau kuar town..tgk wayang ....sorang2.....huh! best nyer.....ntah per agi hah....
fuyooo...hutan mana dah akak jejak kaki?
Back to top Go down
tengku_hakimi
Moderator
Moderator
tengku_hakimi

apa hobi korang? Empty
PostSubject: Re: apa hobi korang?   apa hobi korang? I_icon_minitimeSun Apr 06, 2008 1:58 pm

hobi aku lak..ermmm ntah r...aku x de masa sangat kat rumah...sebab bz ngn keje...kalo aku kat rumah aku akan tido...pastu aku men msg ngn die...pastu aku men game...x pun aku kuar g pantai..duduk kat sane sorang2 or ngn kawan2..tu je la kot hobi aku..haaaaaaaaaaaaaa..satu lagi aku terlupa nk senarai..aku suke baca novel or buku2 yang x membosan kan aku..hehehe
Back to top Go down
sha
Moderator
Moderator
sha

apa hobi korang? Empty
PostSubject: Re: apa hobi korang?   apa hobi korang? I_icon_minitimeSun Apr 06, 2008 4:52 pm

mr.unknown wrote:
sha wrote:

rasanyer...dah lebih separuh utan kat malaysia ni dijelajah....nak senaraikan byk la plak......pas ni hobi lain lak ler.....
Back to top Go down
araa_nana
sehati sejiwa
sehati sejiwa
araa_nana

apa hobi korang? Empty
PostSubject: Re: apa hobi korang?   apa hobi korang? I_icon_minitimeSun Apr 06, 2008 4:54 pm

hobiku...suke tido + shopping + surf tenet + bce buku..tu je kot.. Basketball

uikss..asal bce buku las skali ek? hahaha..
Back to top Go down
mr.unknown
sejiwa
sejiwa

apa hobi korang? Empty
PostSubject: Re: apa hobi korang?   apa hobi korang? I_icon_minitimeSun Apr 06, 2008 9:09 pm

sha wrote:
mr.unknown wrote:
sha wrote:

rasanyer...dah lebih separuh utan kat malaysia ni dijelajah....nak senaraikan byk la plak......pas ni hobi lain lak ler.....
ooooo syokkan...mesti ilmu dlm dada pun cekangkan..bukan tin kosong..hehehe..
lepas nie hobi apa?
Back to top Go down
intravena tantrika
Moderator
Moderator
intravena tantrika

apa hobi korang? Empty
PostSubject: Re: apa hobi korang?   apa hobi korang? I_icon_minitimeMon Apr 07, 2008 11:34 am

hobi ako membunuh org+main gitar+ketuk2 drum(lebey kpada drum dri gitar)+kco mmbr2 ako+men msg+g jamming+main game+isap okok+paintball tu jer kot....ada hobi bru nnti ako update

gmbr terbaru ako main paintball wakakakakakka

apa hobi korang? Dsc01911

apa hobi korang? Dsc01811

Last edited by intravena tantrika on Sun May 04, 2008 1:28 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://bangsarthz.blogspot.com/
balqissy
sehati
sehati
balqissy

apa hobi korang? Empty
PostSubject: Re: apa hobi korang?   apa hobi korang? I_icon_minitimeSat May 03, 2008 3:42 am

hobi yg memg seronok diaplikasikn dimana n bila2 masa..
zzZZZzzzz
Back to top Go down
moniqueca
sehati
sehati
moniqueca

apa hobi korang? Empty
PostSubject: Re: apa hobi korang?   apa hobi korang? I_icon_minitimeSat May 03, 2008 12:09 pm

~my hobby..
~aku pon x tauk..
~asal aku suka..
~aku on je..
~hehe..
lol! lol! lol!
Back to top Go down
Sponsored content

apa hobi korang? Empty
PostSubject: Re: apa hobi korang?   apa hobi korang? I_icon_minitime

Back to top Go down

apa hobi korang?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Makanan feveret korang..
» Tempat yg paling best korang penah pegi..
» ape perasaan bila korang dituduh curang...